O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Maturity › Rozpis triedy: II. Ae

Predmet Dátum Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Anna Belešová
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 14:00 14:30 15:00 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Ľubomíra Bobčíková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 13:00 13:30 14:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 33
Alena Bugáňová
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 33
Ingrid Cudráková
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 12:30 13:00 13:30 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Terézia Čentáková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 13:30 14:00 14:30 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 16:05 16:25 16:45 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Mária Dunajovcová
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 16:05 16:35 17:05 Učebňa č. 15
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Lenka Gašperová
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 14:00 14:30 15:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Alena Gazdíková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 12:25 12:45 13:05 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 14:30 15:00 15:30 Učebňa II. Ad
Saskia Gomolová
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 16:35 17:05 17:35 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 29.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
Marcela Jašíková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 14:00 14:30 15:00 Učebňa II. Ad
Monika Kopasová
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 17:05 17:35 18:05 Učebňa č. 15
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Lucia Kozová
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 09:35 09:55 10:15 Učebňa č. 33
anglický jazyk B1 28.5.2019 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 31
Petra Kuricová
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 15:25 15:45 16:05 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa č. 15
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Jaroslava Liptáková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 08:00 08:30 09:00 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
Veronika Malá
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 08:00 08:30 09:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Beáta Mlkvíková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 07:30 08:00 08:30 Učebňa II. Ad
ruský jazyk B1 27.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Dávid Pekarík
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 28.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 12:00 12:30 13:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Ivana Petreková
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 28.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Marcela Pochybová
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Júlia Sanigová
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 09:30 10:00 10:30 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Miroslav Sloviak
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
Michal Stráňava
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 07:30 08:00 08:30 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Terézia Suriaková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 12:30 13:00 13:30 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Eva Šamajová
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 13:30 14:00 14:30 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
Michal Urbánek
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 09:30 10:00 10:30 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 28.5.2019 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Anna Vanková
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
ruský jazyk B1 27.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Ján Zverec
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33

© aScAgenda 2019.0.1172 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 13.06.2019