O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

11. ročník Medzinárodného turnaja v minifutbale o Putovný pohár predsedu ŽSK

     Stredná odborná škola drevárska a stavebná v Krásne nad Kysucou usporiadala 11. ročník Medzinárodného turnaja v minifutbale o Putovný pohár predsedu Žilinského samosprávneho kraja, ktorý sa uskutočnil 7. októbra 2016.

     Zišli sa súperi z Čiech a zo Slovenska. Naša škola spolupracuje so strednými školami: so Střední školou nábytkářskou a obchodní Bystřice pod Hostýnem, Strednou odbornou školou technickou z Čadce a Spojenou školou, Strednou priemyselnou školou a Obchodnou akadémiou z Kysuckého Nového Mesta. Turnaj v minifutbale otvoril poslanec ŽSK Ing. Jozef Grapa, primátor mesta Krásno nad Kysucou, ktorý zároveň zastupoval predsedu ŽSK Ing. Juraja Blanára. Turnaja sa zúčastnili všetci riaditelia súťažiacich škôl. Na víťaznom prvom mieste sa umiestnilo družstvo zo Spojenej školy, Strednej priemyselnej školy a Obchodnej akadémie z Kysuckého Nového Mesta. Z tejto školy bol vyhlásený najlepší hráč Radovan Belák. Druhé miesto obsadilo družstvo zo Strednej odbornej školy technickej z Čadce. Stredná odborná škola drevárska a stavebná Krásno nad Kysucou a jej družstvo skončilo na treťom mieste. Stredná škola nábytkárska a obchodná Bystřice pod Hostýnem získala ocenenie najlepšieho brankára turnaja Martina Daněka.  

     Zúčastnení športovci dokázali, že neprišli len súťažiť, ale aj stráviť príjemné chvíle, pretože športový duch spojil do jedného kolektívu všetkých súťažiacich.  

 

Napísala: Mgr. Mária Gavenčiaková