O škole Možnosti štúdia Rozvrh E-learning Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Podporte zdravé trávenie voľného času mládeže!

Stredná odborná škola drevárska a stavebná Krásno nad Kysucou iniciatívne podporuje  trávenie voľného času. Pre dospievajúcu mládež sú najideálnejšie športové aktivity. Jedným z úspešných športovcov je aj náš žiak Roman Šustek zo 4. A triedy v študijnom odbore operátor drevárskej a nábytkárskej výroby, ktorý sa  tri roky venuje posilňovaniu a tento rok by sa chcel prihlásiť do súťaže v kategórii Men’sPhysique.

V rámci tohto športu posilňuje, udržuje sa v kondícii a preferuje zdravú a vyváženú stravu, uprednostňuje menej svalnatú, ale atletickú a esteticky atraktívnu postavu. Je to fyzicky zdatný súťažiaci s celkovo dobrou kondíciou, ktorý vie pózovať a prezentovať sa na pódiu, vie sa predstaviť publiku s preukázateľnou sebaistotou. Chce sa zúčastniť nominačných pretekov na majstrovstvá sveta MOZOLANI FITNESS CUP 2015, ktoré sa uskutočnia v sobotu 31. 10. 2015 v Žiline. Touto cestou prosí sponzorov o podporu, aby sa mu lepšie štartovalo.

Budeme pozorne monitorovať dianie na nominačných pretekoch. Veríme, že Roman Šustek, žiak Strednej odbornej školy drevárskej a stavebnej v Krásne nad Kysucou sa v tvrdej konkurencii presadí a potvrdí nám, že si vybral správnu cestu.

 

Napísala: Mgr. Mária Gavenčiaková