O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Zoznam tried › Trieda II. B

Zoznamy žiakov: I. AI. BII. AII. BIII. AIII. BIV. AIV. BI. CII. CIII. CIII. DI. AdI. AeII. AdII. Ae
Triedny učiteľ: Ing. Oľga Časnochová
Počet žiakov: 22, z toho chlapcov: 7 a dievčat: 15 • Rozvrh
Kat. číslo Meno Priezvisko    Odbor
0    Tamara Michaliková technológia ochrany a tvorby životného prostredia
1    Nikola Gomolová drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
2    Natália Krišicová drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
3    Martina Krkošková drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
4    Iveta Martiníková drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
5    Jana Mihaldová drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
6    Alexandra Pagáčová drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
7    Erika Poláčková drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
8    Lea Varšavíková drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
9    Tomáš Brandis technológia ochrany a tvorby životného prostredia
10    Viktória Cyprichová technológia ochrany a tvorby životného prostredia
11    Zuzana Horňáková technológia ochrany a tvorby životného prostredia
12    Andrea Husáková technológia ochrany a tvorby životného prostredia
13    Gabriela Koprnová technológia ochrany a tvorby životného prostredia
14    Anetka Sirotová technológia ochrany a tvorby životného prostredia
15    Denisa Slobodová technológia ochrany a tvorby životného prostredia
17    Ján Šustek technológia ochrany a tvorby životného prostredia
19    Viktor Boháčik drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
20    Matúš Rišian drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
21    Slavomír Šimík drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
22    Adam Gomola drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve
23    Timotej Jašurek drevárstvo a nábytkárstvo - manažment v drevárstve

© aScAgenda 2019.0.1141 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 13.12.2018