O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Maturity › Maturitné predmety žiakov v triede II. Ae

Študent Predmet Úroveň
Anna Belešová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Ľubomíra Bobčíková slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Alena Bugáňová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Radoslav Cudrák slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Ingrid Cudráková slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Terézia Čentáková slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Barbora Dominková slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Mária Dunajovcová slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Lenka Gašperová slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Alena Gazdíková slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Saskia Gomolová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Marcela Jašíková slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Monika Kopasová slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Lucia Kozová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Petra Kuricová slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Jaroslava Liptáková slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Veronika Malá slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Beáta Mlkvíková slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Dávid Pekarík slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Ivana Petreková slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Marcela Pochybová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Júlia Sanigová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Miroslav Sloviak slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Rastislav Sova slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Michal Stráňava slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Terézia Suriaková slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Eva Šamajová slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Michal Urbánek slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Anna Vanková slovenský jazyk a literatúra
ruský jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Ján Zverec slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky

© aScAgenda 2019.0.1133 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 17.10.2018