O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Maturity › Rozpis triedy: II. Ad

Predmet Dátum Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Miroslava Balážová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 28.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 13:00 13:30 14:00 Učebňa II. Ad
Dávid Bulej
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 12:00 12:30 13:00 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 33
Natália Červeníková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
anglický jazyk B1 27.5.2019 14:00 14:20 14:40 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 14:30 15:00 15:30 Učebňa II. Ad
Marika Gocálová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:00 08:30 09:00 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
Marek Chalan
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 13:00 13:30 14:00 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Peter Janoviček
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 13:30 14:00 14:30 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Nikola Jurištová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 28.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 13:30 14:00 14:30 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Mária Kucharčíková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:30 10:00 10:30 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
anglický jazyk B1 29.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 31
František Ludvik
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 13:00 13:30 14:00 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 33
Dominik Majchrák
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 29.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
Petra Matejová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa IV. B
anglický jazyk B1 28.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 33
Nikola Michalisková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 28.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa II. Ad
Marcel Nečeda
praktická časť odbornej zložky  11.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 12:30 13:00 13:30 Učebňa II. Ad
anglický jazyk B1 28.5.2019 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 33
Kristína Nekorancová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 14:30 15:00 15:30 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 33
anglický jazyk B1 29.5.2019 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 31
Vladimír Pastva
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
anglický jazyk B1 28.5.2019 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 07:30 08:00 08:30 Učebňa II. Ad
Tatiana Vojtušová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 28.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 12:00 12:30 13:00 Učebňa II. Ad
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Kristián Židzik
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 16:35 17:05 17:35 Učebňa č. 15

© aScAgenda 2019.0.1172 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 13.06.2019