O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Maturity › Rozpis triedy: IV. B

Predmet Dátum Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Klára Bašková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 13:30 14:00 14:30 Učebňa č. 15
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
anglický jazyk B1 28.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 31
Soňa Bátorková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:00 08:30 09:00 Učebňa IV. B
nemecký jazyk B1 27.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 33
Boris Grežďo
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa IV. B
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
anglický jazyk B1 28.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 31
Simona Hasilová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:00 08:30 09:00 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Žaneta Jakubcová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa I. A
anglický jazyk B1 27.5.2019 16:25 16:45 17:05 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 33
Patrícia Kačeriaková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 27.5.2019 17:10 17:30 17:50 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Kristína Kaháková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa IV. B
nemecký jazyk B1 27.5.2019 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Soňa Kašariková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 12:30 13:00 13:30 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Simona Krkošková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  29.5.2019 14:00 14:30 15:00 Učebňa č. 15
Vanesa Kuljovská
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 07:30 08:00 08:30 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 33
Kristína Lehocká
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:30 10:00 10:30 Učebňa IV. B
nemecký jazyk B1 27.5.2019 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Klaudia Lucáková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 13:00 13:30 14:00 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 27.5.2019 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
Kristína Lucáková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
Katarína Macková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 14:00 14:30 15:00 Učebňa č. 15
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Monika Masláková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa IV. B
anglický jazyk B1 28.5.2019 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Karin Ondrášiková
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 12:00 12:30 13:00 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 33
Kristián Valko
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 07:30 08:00 08:30 Učebňa IV. B
anglický jazyk B1 28.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Zuzana Varechová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:30 10:00 10:30 Učebňa č. 15
nemecký jazyk B1 27.5.2019 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
Adam Vyšlan
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Aneta Zajacová
praktická časť odbornej zložky  10.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa č. 15
anglický jazyk B1 28.5.2019 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33

© aScAgenda 2019.0.1172 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 13.06.2019