O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Maturity › Rozpis triedy: IV. A

Predmet Dátum Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
Patrik Baroňák
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa I. A
anglický jazyk B1 27.5.2019 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 33
Kristián Bulej
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa I. A
anglický jazyk B1 28.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Šimon Gelačák
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 07:30 08:00 08:30 Učebňa I. A
nemecký jazyk B1 27.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Miroslav Grochal
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 10:00 10:30 11:00 Učebňa IV. B
anglický jazyk B1 29.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Samuel Jedinák
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:30 10:00 10:30 Učebňa I. A
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
Branislav Jurišta
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 12:30 13:00 13:30 Učebňa I. A
slovenský jazyk a literatúra  27.5.2019 14:00 14:20 14:40 Učebňa č. 33
Dávid Krčmárik
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa I. A
anglický jazyk B1 27.5.2019 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
Patrik Kuniak
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
anglický jazyk B1 28.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 12:00 12:30 13:00 Učebňa IV. B
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
Dalibor Majchrák
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 08:00 08:30 09:00 Učebňa IV. B
anglický jazyk B1 28.5.2019 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Karol Martikán
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 08:00 08:30 09:00 Učebňa I. A
nemecký jazyk B1 27.5.2019 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 35
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Matej Mydla
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
anglický jazyk B1 27.5.2019 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 09:00 09:30 10:00 Učebňa IV. B
Vladimír Ondryáš
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 08:30 09:00 09:30 Učebňa IV. B
anglický jazyk B1 29.5.2019 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 31
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
Andrej Podolák
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 12:00 12:30 13:00 Učebňa I. A
slovenský jazyk a literatúra  28.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Peter Poleč
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
anglický jazyk B1 27.5.2019 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 07:30 08:00 08:30 Učebňa IV. B
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
Daniel Pollák
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
anglický jazyk B1 27.5.2019 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 31
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 09:30 10:00 10:30 Učebňa IV. B
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Dávid Repka
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 13:00 13:30 14:00 Učebňa I. A
slovenský jazyk a literatúra  29.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Ľuboš Šeliga
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  28.5.2019 12:30 13:00 13:30 Učebňa IV. B
slovenský jazyk a literatúra  30.5.2019 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 33
Marek Voštinák
praktická časť odbornej zložky  12.4.2019 00:00 00:15 00:30
nemecký jazyk B1 27.5.2019 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 35
teoretická časť odbornej zložky  27.5.2019 13:30 14:00 14:30 Učebňa I. A
slovenský jazyk a literatúra  31.5.2019 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 33

© aScAgenda 2019.0.1178 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2019