O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Maturity › Maturitná komisia

Rozpis študentov

Študent Úroveň Trieda Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
27.5.2019 Dávid Krčmárik B1 IV. A 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
Daniel Pollák B1 IV. A 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 31
Matej Mydla B1 IV. A 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 31
Patrik Baroňák B1 IV. A 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 31
Natália Červeníková B1 II. Ad 14:00 14:20 14:40 Učebňa č. 31
Peter Poleč B1 IV. A 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 31
Klaudia Lucáková B1 IV. B 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 31
Žaneta Jakubcová B1 IV. B 16:25 16:45 17:05 Učebňa č. 31
Patrícia Kačeriaková B1 IV. B 17:10 17:30 17:50 Učebňa č. 31
28.5.2019 Patrik Kuniak B1 IV. A 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 31
Simona Hasilová B1 IV. B 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 31
Karin Ondrášiková B1 IV. B 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 31
Soňa Kašariková B1 IV. B 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 31
Kristína Lucáková B1 IV. B 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 31
Kristián Bulej B1 IV. A 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 31
Vanesa Kuljovská B1 IV. B 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 31
Klára Bašková B1 IV. B 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 31
Aneta Zajacová B1 IV. B 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 31
Boris Grežďo B1 IV. B 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 31
Kristián Valko B1 IV. B 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 31
Monika Masláková B1 IV. B 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 31
Petra Matejová B1 II. Ad 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
Adam Vyšlan B1 IV. B 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
Vladimír Pastva B1 II. Ad 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 31
Dalibor Majchrák B1 IV. A 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 31
Lucia Kozová B1 II. Ae 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 31
Marcel Nečeda B1 II. Ad 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 31
Marek Chalan B1 II. Ad 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 31
Michal Urbánek B1 II. Ae 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 31
Terézia Čentáková B1 II. Ae 16:05 16:25 16:45 Učebňa č. 31
29.5.2019 Dominik Majchrák B1 II. Ad 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 31
Dávid Bulej B1 II. Ad 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 31
Mária Kucharčíková B1 II. Ad 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 31
Peter Janoviček B1 II. Ad 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 31
Marika Gocálová B1 II. Ad 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 31
Saskia Gomolová B1 II. Ae 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 31
František Ludvik B1 II. Ad 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 31
Jaroslava Liptáková B1 II. Ae 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 31
Anna Belešová B1 II. Ae 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 31
Vladimír Ondryáš B1 IV. A 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 31
Miroslav Grochal B1 IV. A 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 31
Júlia Sanigová B1 II. Ae 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 31
Marcela Pochybová B1 II. Ae 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 31
Ján Zverec B1 II. Ae 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 31
Terézia Suriaková B1 II. Ae 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 31
Michal Stráňava B1 II. Ae 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 31
Kristína Nekorancová B1 II. Ad 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 31

© aScAgenda 2019.0.1178 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2019