O škole Možnosti štúdia ELearning Rozvrh Webmail Mapa Výrobky školy Kontakt Napíšte nám

Maturity › Maturitná komisia

Rozpis študentov

Študent Úroveň Trieda Príprava Odpoveď Koniec Učebňa
27.5.2019 Alena Gazdíková II. Ae 12:25 12:45 13:05 Učebňa č. 33
Marcela Jašíková II. Ae 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Beáta Mlkvíková II. Ae 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Anna Vanková II. Ae 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Šimon Gelačák IV. A 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Branislav Jurišta IV. A 14:00 14:20 14:40 Učebňa č. 33
Samuel Jedinák IV. A 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
Ľubomíra Bobčíková II. Ae 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 33
28.5.2019 Matej Mydla IV. A 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
Karol Martikán IV. A 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Andrej Podolák IV. A 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Boris Grežďo IV. B 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Klára Bašková IV. B 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
Mária Kucharčíková II. Ad 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
Lucia Kozová II. Ae 09:35 09:55 10:15 Učebňa č. 33
Simona Krkošková IV. B 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Katarína Macková IV. B 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Simona Hasilová IV. B 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Patrícia Kačeriaková IV. B 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Kristína Lucáková IV. B 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
Karin Ondrášiková IV. B 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 33
Soňa Bátorková IV. B 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 33
Kristína Kaháková IV. B 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Kristína Lehocká IV. B 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Kristián Bulej IV. A 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Monika Masláková IV. B 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Nikola Michalisková II. Ad 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 33
Vladimír Pastva II. Ad 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
Žaneta Jakubcová IV. B 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 33
29.5.2019 Natália Červeníková II. Ad 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
Adam Vyšlan IV. B 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Marek Chalan II. Ad 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Nikola Jurištová II. Ad 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Miroslava Balážová II. Ad 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Dominik Majchrák II. Ad 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
Peter Poleč IV. A 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
Dávid Repka IV. A 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Peter Janoviček II. Ad 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Kristína Nekorancová II. Ad 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 33
Miroslav Sloviak II. Ae 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
Kristián Židzik II. Ad 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
Dávid Bulej II. Ad 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 33
František Ludvik II. Ad 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 33
Soňa Kašariková IV. B 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Anna Belešová II. Ae 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Dalibor Majchrák IV. A 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Miroslav Grochal IV. A 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Vanesa Kuljovská IV. B 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 33
Marika Gocálová II. Ad 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
Petra Matejová II. Ad 15:05 15:25 15:45 Učebňa č. 33
30.5.2019 Klaudia Lucáková IV. B 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
Kristián Valko IV. B 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Ingrid Cudráková II. Ae 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Daniel Pollák IV. A 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Eva Šamajová II. Ae 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
Patrik Kuniak IV. A 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
Ján Zverec II. Ae 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Terézia Čentáková II. Ae 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Marcela Pochybová II. Ae 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Ľuboš Šeliga IV. A 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 33
Dávid Krčmárik IV. A 10:55 11:15 11:35 Učebňa č. 33
Alena Bugáňová II. Ae 12:00 12:20 12:40 Učebňa č. 33
Marcel Nečeda II. Ad 12:20 12:40 13:00 Učebňa č. 33
Mária Dunajovcová II. Ae 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Lenka Gašperová II. Ae 12:40 13:00 13:20 Učebňa č. 33
Ivana Petreková II. Ae 13:00 13:20 13:40 Učebňa č. 33
Michal Urbánek II. Ae 13:20 13:40 14:00 Učebňa č. 33
Tatiana Vojtušová II. Ad 13:40 14:00 14:20 Učebňa č. 33
Patrik Baroňák IV. A 14:25 14:45 15:05 Učebňa č. 33
Vladimír Ondryáš IV. A 14:45 15:05 15:25 Učebňa č. 33
31.5.2019 Saskia Gomolová II. Ae 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
Aneta Zajacová IV. B 07:30 07:50 08:10 Učebňa č. 33
Júlia Sanigová II. Ae 07:50 08:10 08:30 Učebňa č. 33
Petra Kuricová II. Ae 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Terézia Suriaková II. Ae 08:10 08:30 08:50 Učebňa č. 33
Monika Kopasová II. Ae 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Veronika Malá II. Ae 08:30 08:50 09:10 Učebňa č. 33
Jaroslava Liptáková II. Ae 08:50 09:10 09:30 Učebňa č. 33
Zuzana Varechová IV. B 09:10 09:30 09:50 Učebňa č. 33
Dávid Pekarík II. Ae 09:55 10:15 10:35 Učebňa č. 33
Michal Stráňava II. Ae 10:15 10:35 10:55 Učebňa č. 33
Marek Voštinák IV. A 10:35 10:55 11:15 Učebňa č. 33

© aScAgenda 2019.0.1178 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 02.07.2019